Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Kůže, kůže, ořech, kůže… Prostě auto

Jak si představujete britský nejvyšší luxus? Pravděpodobně jako ohromný otoman, kde při každém poposednutí zavrže tlustá kůže obšití. Dřevěný rám drží i po desetiletích stejně kvalitně a celku kraluje detail. A takový je i speciální interiér pro Morgan Plus 8.
Vydáno: 11.05.2015
Morgan Plus 8 35th Anniversary Edition Vilner 1
Morgan Plus 8 35th Anniversary Edition Vilner 1 Autor: Vilner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zákazník si pořídil Morgan Plus 8 35th Anniversary Edition, tedy verzi, která ještě vyznává tradiční dřevěný rám a nikoli lepené hliníkové šasi, které se od roku 2012 vyrábí. Takže si objednal klasiku všech klasik, a to jeden ze sta postavených vozů. Bohužel interiér Morganu je poněkud strohý. A to se majiteli nelíbilo. Tak poprosil Morgan o předělání. Nebyl vyslyšen. Někoho by to naštvalo a řekl by jim, ať si to auto nabouchají třeba…

Jenže tento člověk vzal vůz a odvezl ho do firmy, která je známá, že udělá cokoli. Bulharská firma Vilner si ráda hraje s interiéry a dává jim tu nejlepší kůži, dřevo, kov… Však jsme vám ji už několikrát představovali.

BMW 6 Convertible Stormtrooper

Děsivý bulharský tuning

Fostla Mercedes-Benz CLS 350 CDI

3x netradiční tuning trojcípé hvězdy

 

A tak se podepsali s radostí i pod tuto zakázku. A výsledek je opravdu umělecké dílo, za které by se nemusely stydět ani klubovky Rotary Clubu. I když – to je vlastně původem americké sdružení. No však taky Britové by si nikdy nenechali dát něco jako alcantaru do svých křesel. V Morganu je jen v detailech. Třeba v polstrování misek otevírání dveří. Jinak je to opravdu luxusní hnědá kůže se světlým prošíváním, ořechové kořenové dřevo, a všechny šroubky, které jsou vidět, prý byly vyměněny za nové, ručně dělané a lépe se hodící k výbavě.

 

Tak co na to říkáte? Podívejte se třeba na tyhle fotky, jak to vypadalo před a po změně. Co je lepší?

Morgan Plus 8 35th Anniversary Edition Vilner Foto:

Morgan Plus 8 35th Anniversary Edition Vilner Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama