Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Krátký superpickup pro arabské šejky

A zase je tu firma Kahn a zase je tu jejich verze Land Roveru Defender. Tentokrát ale ne se šesti koly, ale pouze se čtyřmi. Ale zato s ložnou plochou.
Vydáno: 28.04.2015
Kahn Flying Huntsman 105 Defender Pickup
Kahn Flying Huntsman 105 Defender Pickup Autor: Kahn Design
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Šestikolky jsou opravdu žádané kousky. A terénní mánie pokračuje. A Kahn kuje železo, dokud je žhavé. Kdo nechce mít šestikolku, ten si pořídí klasiku. Něco krátkého. Něco, co projede vším, přeskočí všechno, vyhrabe se ze všeho. Klasický Land Rover Defender pickup, ale v trochu zvláštní verzi. Ložná plocha je však zkrácená, přední kapota, stejně jako u šestikolového vzoru, je prodloužená. Proč? Vpředu sice tady sedí motor 2,2 l diesel, ale může se sem vejít již představený osmiválec o objemu 6,2 l z produkce GM. Výkon 321 kW.

Flying Huntsman 110 WB 6x6 Concept

Šest anglických kol pro arabské šejky

 

Ano. Je to recept, jak nalákat ty nejbohatší na terénní auto několik desítek let staré. Ve verzi pickup. Lehoučké, rychlé, ďábelské. Majitel se nemusí mačkat s uřvanou rodinkou, která na něj huláká, aby zpomalil. Je to o něm, terénu, možná jednom spolujezdci a autě. Autě se jménem Kahn Flying Huntsman 105 Defender Pickup.

A komu se nelíbí dlouhá přední kapota, tomu Kahn nabízí i tu klasickou. Ale tam se osmiválec nevejde.

Kahn 105 Defender Pickup Foto:

Kahn 105 Defender Pickup

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama