Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Konec německé nudy! Volkswagen láká na nejstylovější SUV ze všech

Nabídku kompaktních SUV dnes nespočítáte ani na prstech obou rukou. Ke slovu tak přicházejí extravagance a netradiční osobitý styl, které mají zaujmout nové zákazníky. Volkswagen se proto pořádně pochlapil!
Vydáno: 17.08.2017
VW T-Roc
VW T-Roc Autor: Volkswagen AG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V případě, že by nový T-Roc avizoval některý z francouzských výrobců, jeho křiklavé osobnosti bychom se nedivili. Ale Volkswagen? Wolfsburgští jdou zřejmě do sebe a nechtějí už dělat nudná SUV. Prémiovému Audi Q2 tak roste velice zajímavý konkurent. Novinka bude oficiálně představena již 23. srpna, tedy příští středu. Volkswagen nás však ještě předtím láká videem, na kterém ukazuje většinu podstatných detailů.

Široce rozkročená maska bude hostit LED světlomety, avšak denní režim kombinovaný s LED směrovými blikači nalezneme níže. Přesně tak, jak to bylo na tři roky starém konceptu. Vůz tudíž dostane daleko atraktivnější vzhled. Dále se dočkáme netradičního C sloupku s orámováním chromovou lištou, která se potáhne napříč celou siluetou vozu. Rovněž za tmy bude T-Roc nezaměnitelný. Jeho zadní LED světla si nepůjde splést s ničím jiným. Samozřejmostí jsou pak také velká kola s rozměrem až 19 palců.

Stylovější Audi Q2?

Vůz bude na délku měřit zhruba 4,35 metru a předchozí zmínka o Audi Q2 rozhodně nebyla do větru. Oba vozy totiž sdílí shodný základ. Dočkáme se tak motorů 1.0 TSI a 1.5 TSI, přičemž později dorazí také naftové motory. T-Roc se chce zásadně odlišovat od zbytku plebejské konkurence, z toho důvodu bude nabízet pohon všech kol.

V interiéru se to bude hemžit netradičními barvami a materiály, přičemž lak dekoračních lišt půjde sladit s barevným lakováním zevnějšku. Personalizaci vozu prý bylo věnováno mnoho úsilí, stejný T-Roc byste proto hned tak potkat neměli. Ale uvidíme, necháme se překvapit, vždyť se brzy dočkáme. Do oficiální premiéry zbývá méně než týden.

Článek je zařazen v: Volkswagen T-Roc , VW , Volkswagen , T-Roc , VW SUV , SUV , crossover , Audi Q2 , MQB , koncern Volkswagen , nový Volkswagen , Volkswagen džíp , Jeep , džíp , offroad , style , funky , nový VW , nový T-Roc , T-Roc video
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama