Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ken Block už zase točí. Víme, kde je tentokrát!

Ken Block poslední dobou rozhodně nezahálí. Devátá Gymkhana na světě zase tak dlouho není, kromě ní ale už stihl natočit i epický výlet na Pikes Peak Climbkhana nebo pouštní řádění Terrakhana. Zdá se ale, že do toho všeho zvládá natáčet Gymkhanu 10.
Vydáno: 25.10.2017
Ford Mustang Kena Blocka
Ford Mustang Kena Blocka Autor: Ken Block
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tomu se prostě říká pracovní podzim. Díky posledním informacím to vypadá, že Ken vzal některým škarohlídům vítr z plachet. Hodně se totiž poslední dobou mluvilo o tom, že poté, co vyzkoušel Pikes Peak, už Gymkhanu natáčet nebude. Že prý se bude věnovat o něco extrémnějším videím a projektům. No, vypadá to, že tomu tak není. Ken byl totiž i se svým monstrózním Fordem Mustang spatřen ve městě automobilismu, tedy v americkém Detroitu.

Ale abychom byli upřímní, je také možné, že se nemusí jednat přímo o projekt přímo Kena Blocka, ale o jednu z možných reklamních kampaní. Některé zdroje totiž hovoří o tom, že by mohlo jít i o promo video značky Ford, jejíž historie začala právě v Detroitu výrobou Modelu T. Jiné zdroje mluví o tom, že by teoreticky mohlo jít o propagační video hry Forza Horizon. To proto, že Ken má na svém 1400koňovém autě její samolepky.

My bychom ale klidně vsadili na Gymkhanu. Přeci by Ken Block nepustil tak skvělý projekt, který baví miliony lidí po celém světě! Nás nevyjímaje… :)

 

 

 

Článek je zařazen v: Ken Block , gymkhana , natáčení , Bloc , Block , Ford Mustang , Detroit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama