Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ken Block prozradil, o čem bude další Gymkhana!

Epická driftovací videa budou mít pokračování a my víme, kdo bude hrát hlavní roli.
Vydáno: 02.07.2015
Block a Hoňorožec - dvojka k pohledání
Block a Hoňorožec - dvojka k pohledání
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ken Block, známý svým rovným kšiltem, výrobou kecek s logem DC a také fotogenickým driftováním čehokoliv, co má čtyři kola, se o víkendu prohnal britským Goodwoodem, kde odprezentoval ostrou novinku od Fordu – nejrychlejší Focus s přídomkem RS. Třistapadesát koní na přední nápravě a stejně to jezdí bokem – díky tlačítku drift prý nejen v rukou Blocka, který má talent od pánaboha a rád baví lidi. A ti na jeho videa klikají jako zběsilí, sledovanost jeho velkolepého driftovacího divadla jménem Gymkhana jde do milionů a podpora ze strany Fordu stejně jako popularita na YouTube mu otvírá mnohé dveře. Už kvůli němu uzavřeli půlku San Franciska nebo Los Angeles, ale Block chce při natáčení osmé Gymkhany zajít ještě dál. Právě teď se spekuluje o tom, jaký použije vůz. V sedmičce to byl téměř devítisetkoňový, speciálně upravený Mustang s přezdívkou Hoonicorn (Hoňorožec). Snesl by teď Block, kdyby se při osmičce musel spokojit se základním Focusem RS, která má skoro třikrát méně koní? Pravděpodobně ne – na podobné driftování je totiž potřeba alespoň šestisetkoňová bestie. Block se svými speciály dokáže odstartovat z nuly na stovku pod dvě sekundy.

ken block 1

 

Vypadá to tedy, že se v osmičce objeví Focus RS jen v případě, že Ford stihne postavit jeho speciální verzi s pohonem všech kol, závodními vnitřnostmi a radikálně napumpovaným výkonem. Block naznačil, že by se to mohlo stihnout. A když ne, bude Focus RS určitě hvězdou devátého dílu. Gymkhany prý hodlá točit tak dlouho, dokud to bude lidi bavit. A sem tam je předvede i live. Tenhle týpek prostě ví, jak si získat publikum. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama