Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Kdo zaplatí milion euro za Volkswagen Beetle?

Pokud jste prachatí, je tu jedna nabídka, která by vás možná mohla zajímat. V nabídce je jeden posledních původních Volkswagenů Beetle, který se před lety přestal vyrábět v Mexiku. Stojí „jen“ 1 000 000 eur.
Vydáno: 02.06.2015
Brouk za milion
Brouk za milion Autor: Classic Trader
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nemusíte se snažit vyčistit monitor ve snaze odstranit pravděpodobné nečistoty, které vám zkreslují obraz tak, že vidíte v předchozích větách číslici se šesti nulami. Je to správně. Nespletli jsme se. V roce 2003 koupil dealer Volkswagenů z Wolfsburgu v Německu přímo v továrně v Mexickém Pueblu jeden z posledních vozů Volkswagen Brouk. Béžová barva, celý černý interiér, výbava Última Edición, tedy totální základ bez jakýchkoli příplatkových prvků.

Dnes má auto na tachometru krásných 120 kilometrů. Takže lze hovořit o totálně nejzachovalejším Brouku, který můžete sehnat. Jen ta cena – jeden milion eur je trochu dost. Ale třeba se najde nějaký opravdu kovaný Beetle fanoušek nebo investor, který si bude myslet, že za pět let bude mít tohle auto vyšší hodnotu.

VIDOEV - hlavní

Číňané okopírovali VW Brouk, jen mu dali další pár dveří

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama