Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Kdo je rychlejší, Polo WRC nebo mistr světa v lyžování? Video

Už jste někdy viděli Volkswagen Polo R WRC s lyžemi na střeše? Asi těžko, teď ale máte příležitost. A ještě si to rozdal s mistrem světa v lyžování.
Vydáno: 30.07.2015
VW Polo R WRC.
VW Polo R WRC. Autor: VW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Volkswagen vypustil do světa nový promo klip s jeho nepřekonatelnou rallyovou hvězdou Polem R WRC. V něm si jezdec továrního týmu Andreas Mikkelsen poměřil síly v jízdě z kopce s několikanásobným mistrem světa a olympijským vítězem ve sjezdu Akselem Lundem Svindalem. Nor proti Norovi a kde jinde než v Norsku, na zasněžených svazích nedaleko Lyseveien.

Právě tam se táhne v Norsku velmi známá silnice, která nabízí na délce 29 km 27 neuvěřitelných zatáček a vracáků. A celé okolí je rájem i pro milovníky hor a lyžování, takže ideální místo na soutěž, kdo bude dole dřív. Mikkelsen nebo Svindal? Měření sil to bylo více než důstojné. Vždyť proti sobě stanuli pětinásobný mistr světa ve sjezdu a olympijský vítěz z Vancouveru a vůz, který zatím získal dva mistrovské tituly konstruktérů a dva mezi piloty v rallyovém mistrovství světa.

Musíme ale podotknout, že i v Norsku je nyní léto, i když poněkud jiné než u nás, takže lyžařský mistr světa to měl poněkud obtíženější. Jednoduše mu došel v dolních partiích sníh, ale řešení se našlo. Jaké? To se podívejte na videu.

VW Polor R WRC
VW Polor R WRC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama