Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Kamioňáci se domluvili na vybržďovače. Nestačil se divit

Další agresivní řidič, který vybrzďuje ostatní. To si možná řeknete při pohledu na následující video. Jenomže nakonec se těch agresivních řidičů sešlo hned několik a společně ohrozili i zcela nezúčastněné motoristy.
Vydáno: 12.06.2017
Kamioňáci se domluvili na vybržďovače
Kamioňáci se domluvili na vybržďovače Autor: Robert Viklan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Před několika dny jsme vám ukazovali dva drsné případy vybrzďování z domácích silnic. Jeden řidič to zkusil na hasiče a jiný rovnou na autobus plný lidí. Mimochodem, ten druhý půjde prý s největší pravděpodobností do vězení.

I dnes se budeme věnovat tomuto extrémně hloupému a nebezpečnému chování, které ale mělo pro vybržďujícího řidiče dost neveselou dohru. Pro tento čin si totiž vybral naložený nákladní vůz. Bohužel nevíme, co tomu všemu předcházelo. Podle videa to ale vypadá, že řidič náklaďáku předjížděl dva jiné kamiony a celkem dlouho asi „okupoval“ levý jízdní pruh. To asi rozčílilo řidiče osobního auta, který ho následně konečně předjel a sprostě vybrzdil.

Jenomže řidič kamionu si to nenechal líbit, vysílačkou se spojil s těmi, které předjížděl, a všichni tři pak dali posádce osobního auta za vyučenou. Má to ale pořádný háček. Ti šílenci, kteří zablokovali osobní auto svými kamiony, totiž zablokovali také takřka celou silnici. Ani nechceme domyslet, jak by to vypadalo, pokud by nějaký řidič prostě jen nedobrzdil a do kamionu v plné rychlosti naboural. Proč ta parta kamioňáků raději nezavolala policii, obzvlášť, když měla kamerový záznam, nechápeme. Zasloužila by ale minimálně stejný trest, jako ten, který to vše způsobil.

Článek je zařazen v: pomsta , bitka , kamión , vybrzdění , řidiči kamionů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama