Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

K Bugatti Chiron si lze koupit i fantastickou superjachtu

Šéf Bugatti kdysi prohlásil, že průměrný majitel vozu této značky vlastní 84 dalších aut, tři soukromá letadla a alespoň jednu jachtu. Tak proč by nemohl jezdit ve svém oblíbeném Bugatti i na vodě?
Vydáno: 13.03.2017
Superjachta Bugatti Niniette 66 a Bugatti Chiron.
Superjachta Bugatti Niniette 66 a Bugatti Chiron. Autor: Palmer Johnson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Plovoucí Bugatti Chiron se jmenuje Bugatti Niniette 66 a automobilka se na výrobu superjachty spojila se společností Palmer Johnson. Loď má sice o něco menší výkon než silniční verze, o pohon se místo šestnáctiválce stará "jen" osmiválec o síle 1200 koní, ale pokud jde o luxus, v ničem si s ní nezadá. Jachtu i auto spojuje stejný design včetně barevných kombinací a pokud se rádi občas zasníte, můžete si svou vlastní verzi nastavit v online konfigurátoru.

Celkem má vzniknout 66 jachet, což není zas tak málo. Rychlost lodi je impozantních 44 uzlů a na výběr bude z devíti různých délek od 50 do 80 stop. Záleží jen na tom, kolik přátel a přítelkyň s sebou chcete vozit. Na palubě najdete vířivku, stylové ohniště, mramorovou koupelnu nebo bar se šampaňským. A dokonce i volant vypadá jako ten, který najdete ve svém Chironu.

Posuďte sami, něco takového se rozhodně nevidí každý den.

Článek je zařazen v: Bugatti , supersport , Chiron , hypersport , Veryon , luxusní jachta , superjachta , Bugatti Niniette 66 , Palmer Johnson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama