Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ještě luxusnější. Mercedes-Benz GLS Grand Edition

Nestává se často, aby nová třída GLS nepřišla někomu dostatečně okázalá. Vůz s hmotností vysoko přes dvě tuny a rozměry menšího obydlí je skutečnou výkladní skříní luxusních SUV. Mercedes ale přesto zapracoval na nové edici, která GLS posouvá ještě dále.
Vydáno: 06.10.2017
Mercedes-Benz GLS Grand Edition 1
Mercedes-Benz GLS Grand Edition 1 Autor: Mercedes-Benz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Za edici Grand Edition zaplatíte v součtu 8200 eur (211 847 Kč), díky čemuž se vám GLS odvděčí ještě vyšším luxusem. Nový paket jde ale rozdělit na interiérovou a exteriérovou část, přičemž obě půjdou připlatit zvlášť. A v čem je tedy Grand Edition tak zvláštní?

Z vnějšku se upravený Mercedes vlastně ani moc nevymyká. Vnější paket za 2300 eur (59 420 Kč) přidává zajímavější 20palcová kola s desetipaprskovým designem, černě a stříbrně lakované doplňky a nechybí samozřejmě ani štítky s příslušným označením.

Jen ta nejlepší kůže

Uvnitř je ale situce o mnoho zajímavější. Za sadu Grand Edition v interiéru vás sice Mercedes požádá o 5900 eur (152 427 Kč), za ně se vám však dostane nového ambientního podsvětlení, nově prošitých sedadel v designu Budapest nebo palubní přístrojové desky s jemnou kůží nappa. Dále jsou však k dispozici také velurové koberečky v hnědém odstínu espresso a k dispozici máte na výběr i z několika nově přidaných hnědých odstínů, které mohou použity napříč celým interiérem.

Nový paket je k dispozici pro verze GLS 350d, GLS 400 a GLS 500 a kromě jiného jej můžeme vnímat také jako rozlučku se současným modelem, na který budeme nyní vzpomínat s ještě větší úctou a respektem. Příchod nového GLS se totiž nezadržitelně blíží.

Článek je zařazen v: Mercedes GLS , Mercedes-Benz GLS , Mercedes GLS Grand Edition , Mercedes-Benz GLS Grand Edition , nový Mercedes , nové GLS , třída GLS , luxusní třída GLS , nový Mercedes GLS , nejnovější SUV Mercedes , luxusní SUV Mercedes , velké SUV Mercedes , Grand Edition , GLS , GLS 500 , GLS 400 , GLS 350d
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama