Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ještě luxusnější. Mercedes-Benz GLS Grand Edition

Nestává se často, aby nová třída GLS nepřišla někomu dostatečně okázalá. Vůz s hmotností vysoko přes dvě tuny a rozměry menšího obydlí je skutečnou výkladní skříní luxusních SUV. Mercedes ale přesto zapracoval na nové edici, která GLS posouvá ještě dále.
Vydáno: 06.10.2017
Mercedes-Benz GLS Grand Edition 1

Za edici Grand Edition zaplatíte v součtu 8200 eur (211 847 Kč), díky čemuž se vám GLS odvděčí ještě vyšším luxusem. Nový paket jde ale rozdělit na interiérovou a exteriérovou část, přičemž obě půjdou připlatit zvlášť. A v čem je tedy Grand Edition tak zvláštní?

Z vnějšku se upravený Mercedes vlastně ani moc nevymyká. Vnější paket za 2300 eur (59 420 Kč) přidává zajímavější 20palcová kola s desetipaprskovým designem, černě a stříbrně lakované doplňky a nechybí samozřejmě ani štítky s příslušným označením.

Jen ta nejlepší kůže

Uvnitř je ale situce o mnoho zajímavější. Za sadu Grand Edition v interiéru vás sice Mercedes požádá o 5900 eur (152 427 Kč), za ně se vám však dostane nového ambientního podsvětlení, nově prošitých sedadel v designu Budapest nebo palubní přístrojové desky s jemnou kůží nappa. Dále jsou však k dispozici také velurové koberečky v hnědém odstínu espresso a k dispozici máte na výběr i z několika nově přidaných hnědých odstínů, které mohou použity napříč celým interiérem.

Nový paket je k dispozici pro verze GLS 350d, GLS 400 a GLS 500 a kromě jiného jej můžeme vnímat také jako rozlučku se současným modelem, na který budeme nyní vzpomínat s ještě větší úctou a respektem. Příchod nového GLS se totiž nezadržitelně blíží.

Reklama
Článek je zařazen v: Mercedes GLS, Mercedes-Benz GLS, Mercedes GLS Grand Edition, Mercedes-Benz GLS Grand Edition, nový Mercedes, nové GLS, třída GLS, luxusní třída GLS, nový Mercedes GLS, nejnovější SUV Mercedes, luxusní SUV Mercedes, velké SUV Mercedes, Grand Edition, GLS, GLS 500, GLS 400, GLS 350d
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama