Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jen 6,5 milionu za nejluxusnější Range Rover

Zájemců o Range Rover je dost a dost. A těch, kteří chtějí ještě luxusnější verzi také. A tak se připravují nové a nové speciality. Tahle je zatím ta nejluxusnější. Je připravená s puškařskou firmou Holland & Holland.
Vydáno: 07.11.2014
Range Rover Holland & Holland  - hlavní
Range Rover Holland & Holland - hlavní Autor: Range Rover
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Značka Holland & Holland je mezi puškaři něco jako Range Rover mezi tréňáky. Je to špičková věc, na kterou nemá jen tak někdo. A tak spojení těchto dvou značek není náhodné. Už několikrát připravili společně speciální edici. A tahle vychází z toho dosud nejluxusnějšího, co Range Rover měl. Jde o prodlouženou verzi ve výbavě Autobiography Black. Ale změn je tu opravdu hodně. Tak předně je celý interiér obložen ořechovým dřevem. Tím samým, které se používá na pažby pušek.

Pak je tu speciální luxusní kůže. A také díly, které jsou z kovu s vyrytými vzory, stejně jako na mechanických dílech pušek. A také se podívejte na mnoho detailů, které ukazují prvotřídní zpracování. třeba kraje koberečků obité kovem s dvojicí šroubků.

 

A co nesmí v tomto autu chybět? Samozřejmě je to box na uložení pušek. Je kožený a vyjímatelný.

Vůz v unikátní zelené barvě bude mít na výběr z dvojice motorů. Buď SDV8 nebo osmiválcem s pěti litry a přeplňováním, který spaluje benzín. Kdo chce tohle auto, ten si ale musí připravit opravdu hodně, ale hodně peněz. Základ je 6,5 milionu korun.

Range Rover Sport SVR

Nejrychlejší Range Rover dá stovku za 4,5 sekundy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama