Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jediný a jedinečný supersport zachycen v Dubaji

V Dubaji byl zachycen vůz, který nikde jinde nenajdete. Je to na zakázku vyrobený vůz Mansory La Revoluzione. Kdo by myslel, že to je tuning, dost by se mýlil.
Vydáno: 31.12.2014
Mansory La Revoluzione
Mansory La Revoluzione Autor: 4WheelsofLux
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ano, auto vychází z Ferrari F12 Berlinetta, ale bylo kompletně přestavěno na one-and-only car. Nic stejného nikde na světě nepotkáte. Nic podobného nikdo nemá. Je to unikát se vším všudy, který má s původním Ferrari společných jen pár dílů, jako jsou světla.

A co má pod kapotou? Podle informací serveru 4WheelsofLux je to vidlicový dvanáctiválec bi-turbo, který produkuje výkon 1200 koní (882 kW) a točivý moment 890 N.m. Z 0 na 100 km/h má auto zrychlit za 2,9 sekundy a maximální rychlost je 370 km/h.

Je vidět, že u Mansory udělají na přání opravdu všechno. Vždyť jsme tady nedávno měli článek s několika jejich výtvory, jako byl žluto-zelený Rolls apod.

Barevné kreace Mansory - hlavní

Kanárkový Rolls – budou vás bolet oči

 

Zdroj: 4WheelsofLux

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama