Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Je tohle nejhorší případ vytuněného BMW v historii?

Na světě zjevně existují lidé, kteří si při pohledu na podobný obrázek řeknou: Super nápad! Z původně celkem zajímavého BMW se stalo něco, co připomíná ledničku v polystyrenu právě vytaženou z krabice.
Vydáno: 31.05.2017
Tohle bývalo BMW M3 generace E36.
Tohle bývalo BMW M3 generace E36. Autor: Reddit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud chcete své auto převážet přes oceán v kontejneru, vlastně by něco takového dávalo smysl. Jenže tohle není polystyrenová ochrana, ale vážně myšlený bodykit pro sportovní kabriolet od BMW z 90. let. Jak dokazují další fotky v galerii, vůz se nakonec dočkal i zářivě oranžového laku, obludných tuningových světel odkazujících nejspíš k Nissanu GT-R a dalších doplňků včetně zcela neladících kol.

Fotky se objevily na fóru Reddit bez dalších informací, není tedy jasné, kdo přesně za projektem stojí. Podle toho, kolik si s přestavbou dal práce, to však zřejmě nebude myšlené jako legrace, ale zcela vážně. Doufejme, že nebohé BMW z jeho utrpení co nejdříe vysvobodí zadřený motor.

Článek je zařazen v: tuning , tuzing , bodykit , tuning BMW , nejhorší tuning
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama