Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

To je nový vůz Jamse Bonda - Aston Martin DB10

Ne nemýlíme se, není to překlep. Opravdu jde o automobil s označením DB10. Pro novou bondovku totiž Aston Martin postavil speciální prototyp vozu.
Vydáno: 06.12.2014
Aston Martin DB10
Aston Martin DB10 Autor: Aston Martin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zatím jste ho nikdy nemohli vidět. Nikdo v něm nemohl jet. Nikdo, ani ten nejbohatší arabský šejk si ho nemohl koupit. A také u toho minimálně pár let zůstane. Aston Martin postavil nový vůz, který je jen prototypem. Nic jiného. Je to auto, které bude hlavním hrdinou souboje dobra se zlem a Jamese Bonda s… To ještě uvidíme.

Každopádně se nový díl bude jmenovat SPECTRE, což je zkratka pro organizaci SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion, tedy Organizaci pro kontrašpionáž, terorismus, odplatu a vydírání. Nový film se nyní točí, i když už zabředl do docela velkých problémů, když jim v Německu ukradli pět Range Roverů, které se zde předělávaly pro účely filmu.

Range Rover a James Bond

Bondovi ukradli auta za milion dolarů

 

A ještě jedna zpráva. Světem proběhla informace, že James Bond bude jezdit Fiatem 500. Prý to je pravda. Ale půjde jen o velmi krátkou epizodu z nového dílu, kde bohužel tohle malé autíčko skončí dost neslavně.

Aston Martin DB10 Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama