Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Japonský nadšenec zkompletoval sbírku všech BMW M

Na světě jsou lidé, kteří sbírají známky. Třeba všechny s kosmonauty. A nemají pokoj, dokud nemají všechny. A také jsou lidé, kteří sbírají auta. A ti také musí mít všechno. Jako Masakuni Hosobuchi.
Vydáno: 05.11.2014
BMW M1 Procar - Obrázek 4
BMW M1 Procar - Obrázek 4 Autor: BMW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ten je sběratelem M verzí mnichovské značky BMW. Až donedávna měl všechny až na jediný model – M1. Jenže je to tak zapálený sběratel, že samotná značka mu jeho sbírku zkompletovala. I když – ono je to vlastně trochu jinak.

Masakuni Hosobuchi vlastnil všechny modely M, ale tenhle byl jen vrak. Jedná se o závodní M1 Procar. Chtěl vůz zrestaurovat, ale dát ho jen tak někomu se prostě nehodí. A tak počkal, až se dočkal. Vůz mu zrekonstruovala sama firma BMW. A před nedávnem mu ho slavnostně předala.

 

 

Japonský sběratel má tak kompletní sbírku, která má velmi vysokou hodnotu. Ale v jeho garážích najdeme i jiná zajímavá dílka. Samozřejmě, že všechna od BMW. Aby také ne, když Masakuni Hosobuchi je ředitelem japonského BMW klubu.

 

Cadillac history

Buďte jako oni. Mějte nadité garáže unikáty

 

 

Garáž brunejského sultána

Nejdražší garáže světa: Hassanal Bolkiah (Brunejský sultán)

 

Auta Tima Allena

Nejdražší garáže světa: Tim Allen (Kutil Tim)

 

Nick Mason a Ferrari 250 GTO

Nejdražší garáže světa: Nick Mason (Pink Floyd)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama