Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jak vylepšit minibus? Brabusem

Nový Mercedes třídy V se už dočkal několika přestaveb. Tou poslední a asi pro zákazníky nejdůležitější je tahle od firmy Brabus.
Vydáno: 03.06.2015
Brabus Mercedes-Benz V250 Bluetec a
Brabus Mercedes-Benz V250 Bluetec a Autor: Brabus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tuning od Brabusu má totiž vážnost. Tady jsou si lidé jisti, že vše bude v TOP kvalitě. A že i samotný Mercedes je v tomhle zainteresován. Vždyť Brabusu sem tam přihraje nějaké to auto o něco dříve, než je jeho oficiální premiéra, aby si mohl připravit svůj tuning.

Tenhle minibus prošel kompletní úpravou. Zahrnuje motor, podvozek i interiér. Tak třeba za osmnácti a devatenáctipalcovými koly jsou sportovní pružiny, které snižují světlou výšku o 15 až 25 mm. To záleží na modelu.

Nový je také výfuk, přední a zadní nárazník a samozřejmě lak. Uvnitř pak je prémiová alcantara, kůže a doplňky z uhlíkového kompozitu. A pak je tu zajímavý audio-video systém, který zahrnuje dvě 15,6palcové LCD obrazovky, Apple TV, blu-ray přehrávač či DVBT tuner. Ovládání klimatizace, elektrického zatahování okének apod. je pomocí menšího tabletu po straně.

 

Pod kapotou je standardní naftový čtyřválec o objemu 2,1 litru s nestandardním posilujícím balíčkem PowerXtra D4. Ten zvyšuje výkon o dalších 33 kW a točivý moment o 70 N.m. Z 0 na 100 km/h zrychlí tenhle luxusní koráb za 8,8 sekundy a maximální rychlost je 210 km/h.

Brabus Mercedes-Benz Sprinter Business Longue

Největší luxus pro boháče je v dodávkách

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama