Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jak oživit stárnoucí Veyron? Slavný herec to vyřešil zlatem

Když všichni miliardáři kolem vás sdílí úžasné fotky Bugatti Chiron, ale vám v garáži stojí jenom Bugatti Veyron, musíte se trochu posnažit. Naštěstí jako vždy platí, že každý problém vyřeší pořádná hromada zlata.
Vydáno: 13.06.2017
Bugatti Veyron v kompletně zlatém provedení.
Bugatti Veyron v kompletně zlatém provedení. Autor: Jamie Foxx
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bugatti Chiron je momentálně nejlepší auto planety. Má šestnáctiválec o výkonu 1500 koní a i úplné nemehlo s ním zvládne uhánět rychlostí přes 400 kilometrů za hodinu v absolutním luxusu a pohodlí. Je prostě vším, čím bylo ještě nedávno exkluzivní Bugatti Veyron. Ve světě miliardářů - a průměrný majitel Veyronu má desítky aut, několik letadel i jachtu - však nestačí být druhý nejlepší.

Možná i proto se americký herec Jamie Foxx rozhodl, že svůj Veyron musí trochu nablýskat. Původně dvoubarevný hypersport v kombinaci černé a modré kompletně oblékl do zlaté, jen s výjimkou stříbrné podkovy kolem masky chladiče. Podobné věci obvykle předvádí spíš arabští šejkové a jejich bohatí příbuzní, zdá se ale, že Hollywood zase jednou zažívá zlatou éru.

Článek je zařazen v: zlaté auto , Bugatti Veyron , Bugatti Chiron , Jamie Foxx
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama