Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jak hoří Porsche

Víte, jak to vypadá, když hoří Porsche? Asi podobně, jako jakékoli jiné auto. Jen hoří odzadu a špatné pocity majitele mají víc nul.
Vydáno: 11.03.2015
Hořící Porsche 0
Hořící Porsche 0
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To, že Porsche hoří celkem snadno, jsme se už jednou přesvědčili. Dokonce se o tom přesvědčili i technici od samotné firmy a skončilo to největší ostudou pro značku Porsche za posledních padesát let. Všechna prodaná Porsche 911 GT3 poslední generace musela dostat nový motor, a to kvůli vadnému šroubu na ojnici.

Porsche 911 GT3 on track

Porsche 911 GT3 se snaží napravovat shořelou pověst

 

Nedávno na parkovišti nedaleko americké redakce Hot Rod Magazine začalo hořet jiné Porsche. A co čert nechtěl, jeden spolupracovník redakce tam byl a natočil video a pěkně to i nafotil. Jednalo se o Porsche 911 Turbo S, který byste u nás koupili za 5 555 000 Kč. Asi se budete divit – ale tohle byla totálka.

Hořící Porsche 1

 

No a další smažení Porsche – tentokrát bez více podrobností. Video ukazuje Porsche 911 ve velmi špatném stavu – zcela očividně je po nehodě, protože má vystřelené airbagy, zadní nárazník je zničený apod. A autor videa chtěl asi dokázat, že motor to všechno vydržel bez úhony. No, nevydržel. Po nastartování…

Hořící Porsche 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama