Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jak bude vypadat nová Škoda Yeti? Takhle?

I když Škoda Yeti má ještě svou současnou podobu jistou nejméně dva roky, už se spekuluje, jak bude vypadat. Třeba takhle.
Vydáno: 02.06.2015
Představa nové Škody Yeti_
Představa nové Škody Yeti_ Autor: Theophilus Chin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Veleúspěšný design zavedený šéfdesignerem Jozefem Kabaňem se s největší pravděpodobností promítne i do této řady. Jak bude vypadat Yeti, nám samozřejmě napoví hlavně letošní zimní novinka Škoda Snowman (pokud se tak bude jmenovat), tedy ještě větší SUV, než je Yeti. Počítá se, že Yeti dostane celou škálu dílů z ostatních řad, tak, jak je to představeno na zde uvedených renderech.

Takže předpokládejme, že čelní maska bude ze Škody Octavia. Zadní světla by se pak mohla rekrutovat z téhož modelu nebo možná ještě lépe z kombíku Škody Fabia.

Představa nové Škody Yeti  Foto:

 

Otázkou je, zda můžeme čekat návrat kruhových doplňkových světlometů. Říká se, že ne, ale na druhou stranu bude v koncernu dost velký nával v této třídě, tak bude zapotřebí auta nějak výrazně odlišit. A jak jinak to udělat než návratem ke kořenům?

A na našem Facebooku můžete dnes vidět Škodu Superb, jak by vypadala ve verzi RS.

Škoda Snowman vize

Škoda představí velké SUV ještě letos

 

Foto: Theophilus Chin

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama