Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jaguar s Land Roverem otevřeli největší centrum klasických aut

Jestli máte také slabost pro klasická britská auta, tohle místo vám bude připadat jako ráj. V největším centru svého druhu na světě najdete všechny velké legendy značek Jaguar a Land Rover. Obrovský showroom zajišťuje také prodej a renovace.
Vydáno: 19.06.2017
Klasické Jaguary mají nový domov.
Klasické Jaguary mají nový domov. Autor: Jaguar Land Rover
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Celé centrum si můžete představit jako jedno obrovské dealerství. Jenže místo nových aut jsou tu na prodej samé desítky let staré stroje. Sídlí v anglickém Coventry, tradičním domově značky Jaguar. Právě automobilky Jaguar a Land Rover už před časem spustily rozsáhlý historický program, kdy podle původní dokumentace a za použití originálních dílů postupně vrací na svět legendární auta minulých desetiletí v dokonalém stavu. Mnoho sběratelů za taková neváhá zaplatit miliony.

Všechny velké legendy

A protože veterány a youngtimery jsou stále populárnější, najdete v novém centru přes 50 dílen, kde se experti obou automobilek věnují jejich údržbě a renovacím. Svůj domov tu mají klasické Range Rovery a Land Rovery první generace, Jaguary E-Type, vzácné závodní Jaguary XKSS a speciální servisní zóna je vyhrazena i supersportům XJ220. Celkem v areálu najdete kolem 500 aut.

Pokud tedy nějaké takové auto vlastníte, nebo po něm toužíte, nebo se prostě jen chcete podívat, lepší místo nenajdete. A nebo se alespoň podívejte na krásné fotky, už to je sám o sobě zážitek.

Článek je zařazen v: Jaguar E-Type , Range Rover , Land Rover , Jaguar XJ220 , veterány , youngtimery
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama