Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Interaktivní vizualizace sestaví vysněné BMW i

BMW i patří mezi první automobilové výrobce, kteří nabízejí aplikaci pro rozšířenou realitu využívající technologii Apple ARKit v iOS 11.
Vydáno: 12.12.2017
BMW i ARKit
BMW i ARKit Autor: BMW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zákazníci mohou interaktivně poznávat vozy BMW i prostřednictvím aplikace BMW i Visualizer pro operační systém iOS. Již dříve BMW nabídlo zákazníkům zážitek z 3D rozšířené reality. BMW i patří nyní k prvním automobilkám využívajícím technologii Apple ARKit, jež byla představena v září spolu s iOS 11. Aplikaci lze stáhnout do telefonů iPhone 6s/6s Plus a novějších a kompatibilní je také s tabletem Apple iPad Pro a letošními verzemi tabletů Apple iPad.

Po stažení aplikace mohou zákazníci sledovat jejich ideální BMW i3, i3s nebo i8 v reálné velikosti prostřednictvím interaktivní vizualizace. Pouhým stiskem tlačítka na displeji lze měnit barvu, kola či provedení interiéru. Navíc je možné také otevírat dveře a nastoupit do zobrazovaného vozu, což vytváří skutečně interaktivní zážitek. Výrobce využívá toho, že zná chování svých zákazníků, kteří se před tím, než jdou do showroomu, informují o produktech online, a to často přímo na svých telefonech iPhone či tabletech iPad. Díky aplikaci nemusejí informace o produktech získávat čtením, ale mohou je poznávat interaktivněji. Pokud jsou se svou vizualizací spokojeni, mohou si ji uložit a ve formě fotografie ji sdílet na sociálních médiích, případně i na některých trzích mohou vizualizaci přenést přímo do konfigurátoru na internetu a zde svůj vůz BMW i doladit.

Aplikace je k dispozici v 21 jazycích od češtiny po turečtinu a přímé propojení vizualizace a konfigurátoru je zatím připraveno na 17 trzích, kde BMW působí. Tato nová rozšířená funkcionalita je příkladem komplexní vícekanálové komunikace se zákazníky, která se nyní transformuje z dvourozměrných fotografií a textu na trojrozměrný zážitek.

Článek je zařazen v: BMW , BMW i , Apple ARKit , vizualizace , prodej , iOS 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama