Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ind řídí svůj vůz jen pozpátku

V roce 2003 přeskočil motor jednomu Indovi, a tak musel do servisu odcouvat. Zjistil, že ale na zpátečku se mu řídí lépe, než dopředu. Tak od té doby jezdí jen pozpátku.
Vydáno: 02.01.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na youtube dal Barcroft Cars dost zajímavé video s Indem, který se rozhodl, že bude svůj vůz řídit pouze pozpátku. Při cestě do servisu totiž zjistil, že pozpátku řídí mnohem bezpečněji, než popředu. Asi by nebylo úplně ideální takhle jezdit pořád a nedat to o sobě vědět. Má tak na autě sirénu ze sanitky a také polepy na předním okně, aby řidiče upozornil, že takhle prostě řídí normálně.

Určitě se ptáte, jak je možné takhle legálně jezdit. Je to možné. Má to dokonce posvěcené od úřadů, které mu na to vydaly povolení. Jen je nám záhadou, jak to dělá ve chvíli, kdy padne tma. Zcela očividně jeho vůz není nijak upravený a světla má tak vepředu vozu, ale nikoli vepředu ve směru jízdy.

The Punisher

Punisher: Nový člen ruské armády

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama