Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

I v Evropě umíme dělat fantastické srazy superaut

Na podobné akce, jakou vám dnes představíme, jsme zvyklí spíše třeba z Dubaje nebo Velké Británie. Ale i blíž k našim hranicím se najde pěkná kupa majitelů těch nejzajímavějších aut, jaká kdy jezdila po silnicích.
Vydáno: 08.06.2017
Supercars Sunday
Supercars Sunday Autor: Mick Kok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Osobně si myslíme, že evropská akce s názve Supercars Sunday dokonce strčí všechna ta dubajská setkání do kapsy. A s přehledem! Vše se odehrálo na okruhu TT Circuit Assen v Nizozemsku, kam se sjelo neuvěřitelné množství více či méně obvyklých supersportů. Nejde jen o statickou výstavu. Všechna ta skvělá auta po okruhu průběžně krouží a jejich majitelé se v dobrém špičkují ohledně toho, kdo že přijel tím nejzajímavějším exponátem.

Upřímně nevíme, jestli v tomto případě vůbec jde vybrat to jedno jediné, nejlepší a nejzajímavější auto. Vždyť se na jednom místě potkaly skvosty jako Ferrari LaFerrari, Porsche 918 Spyder, několik různých Bugatti, McLaren P1 GTR, Mercedesy AMG, klasické 911 nebo Koenigsegg Agera RS Prototype, který najdete níže ve videu. Uznejte sami, že vybírat favorita je zatraceně těžké. Ale pokud vy máte jasno, dejte nám vědět v komentářích na Facebooku!

 

 

Článek je zařazen v: setkání , Holandsko , Porsche , LaFerrari , supersporty , sraz , Bugatti Veyron , Porsche 918 Spyder , Supercars Sunday , McLaren P1 GTR
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama