Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

I Škoda Rapid liftback se převlékne do atraktivního obleku Monte Carlo

Další z novinek, kterou Škodovka předvede ve Frankfurtu, bude rapid liftback v novém atraktivním vydání.
Vydáno: 07.09.2015
Škoda Rapid Monte Carlo.

Liftbacku Rapid se až do současnosti designový paket Monte Carlo vyhýbal, přitom spaceback už si jej obléká více než rok. To teď Škoda napraví a v obleku edice Monte Carlo se tak objeví už šestý model automobilky.

Bohužel přídomek Monte Carlo nepřináší žádné změny výkonnostní, ani co se týče dynamiky vozu. I v případě liftbacku půjde jen o designový upgrade. Rapid dostane černou mřížku chladiče, lemy na předním i zadním nárazníku a bocích, typickou černou barvu dostanou i zpětná zrcátka, lemy oken a zadní falešný difuzor. V černé budou vyvedená také kola, k mání budou šestnácti a sedmnáctipalcová. Rapid Monte Carlo bude mít v základu tónovaná skla, zatmavěné světlomety i koncové svítilny a nebude samozřejmě chybět ani stylizovaný emblém Monte Carlo na B sloupku.

Do standardní výbavy budou patřit taktéž xenonové světlomety, tónovaná mlhová světla, elektricky nastavitelná a vyhřívaná zrcátka. V interiéru zájemci najdou sportovní tříramenný volant s koženým potahem, kůži dostanou i řadička a ruční brzda. Samozřejmě ve voze budou mít své místo i sportovně laděná sedadla.

Škoda Rapid Spaceback 1,6TDi Greenline
Škoda Rapid Spaceback 1,6TDi Greenline
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama