Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

I Škoda Rapid liftback se převlékne do atraktivního obleku Monte Carlo

Další z novinek, kterou Škodovka předvede ve Frankfurtu, bude rapid liftback v novém atraktivním vydání.
Vydáno: 07.09.2015
Škoda Rapid Monte Carlo.
Škoda Rapid Monte Carlo. Autor: Škoda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Liftbacku Rapid se až do současnosti designový paket Monte Carlo vyhýbal, přitom spaceback už si jej obléká více než rok. To teď Škoda napraví a v obleku edice Monte Carlo se tak objeví už šestý model automobilky.

Bohužel přídomek Monte Carlo nepřináší žádné změny výkonnostní, ani co se týče dynamiky vozu. I v případě liftbacku půjde jen o designový upgrade. Rapid dostane černou mřížku chladiče, lemy na předním i zadním nárazníku a bocích, typickou černou barvu dostanou i zpětná zrcátka, lemy oken a zadní falešný difuzor. V černé budou vyvedená také kola, k mání budou šestnácti a sedmnáctipalcová. Rapid Monte Carlo bude mít v základu tónovaná skla, zatmavěné světlomety i koncové svítilny a nebude samozřejmě chybět ani stylizovaný emblém Monte Carlo na B sloupku.

Do standardní výbavy budou patřit taktéž xenonové světlomety, tónovaná mlhová světla, elektricky nastavitelná a vyhřívaná zrcátka. V interiéru zájemci najdou sportovní tříramenný volant s koženým potahem, kůži dostanou i řadička a ruční brzda. Samozřejmě ve voze budou mít své místo i sportovně laděná sedadla.

Škoda Rapid Spaceback 1,6TDi Greenline
Škoda Rapid Spaceback 1,6TDi Greenline
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama