Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Hyundai musí přejmenovat nové SUV. V Portugalsku pohoršuje

Nové SUV značky Hyundai se jmenuje Kona. Zatím je sice stále ve fázi testů, ale už se objevil zásadní problém. Nám možná název Kona nezní nijak zvláštně, však jsme zvyklí na Karoq, v portugalštině jde ale o pořádnou sprosťárnu.
Vydáno: 08.06.2017
Hyundai Kona
Hyundai Kona Autor: Hyundai
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hyundai Kona má oficiální odhalení teprve před sebou, ale na internetu už se objevila celá sada jeho fotografií bez špetky maskování. Zachycen byl při natáčení reklamy v Portugalsku, a právě kvůli této zemi, respektive jazyku, kterým se zde mluví, musela automobilka urychleně vymyslet pro svou novinku druhé jméno.

Kona, jak nové jméno zní, v portugalštině totiž slangově označuje dámské přirození. A ani Hyundai, který je znám pro své velmi odvážné reklamní kampaně, asi nechce, aby se o jeho autě mluvilo jako o… no, však vy víte. :)

Podle všeho se proto automobilka uchýlila k tomu, že v Portugalsku se vůz bude jmenovat Kauai. Jméno bylo, ostatně stejně jako Kona, vybráno podle jednoho z havajských ostrovů. Podle zástupců automobilky jde o místo plné přírodních krás a bohatství, které překypuje energií. No, a právě takové by mělo být i nové SUV.

Jestli tomu tak bude, se dozvíme už v létě, kdy by měl Hyundai Konu-Kauai oficiálně uvést na trh.

Článek je zařazen v: Hyundai , SUV , jméno , Kona , Hyundai Kona , název , Kauai
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama