Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Zprávy

Hyundai Kona zná českou cenu. Mnoho nestojí

Vozy kategorie SUV jsou všude a hlad po nich neustále roste. I Hyundai tak do svého portfolia přidává další malé SUV, které sice není lepší než klasický model i30, zákazníci si ale takový vůz žádají. Kolik bude stroj s roztodivným výrazem stát?
Vydáno: 20.10.2017
Hyundai Kona

Hyundai by novou Konu nejraději viděl mezi mladými rodinami a u řidičů s klidnějším temperamentem, kteří ocení snadnější nastupování. Cenu tak výrazně přizpůsobil jejim potřebám. Nejlevnější model bude stát 399 990 Kč a už v základnu nabídne bohatou výbavu. K dispozici bude jak přeplňovaný motor o objemu jednoho litru, tak čtyřválcová šestnáctistovka s ověřenou technikou. Později přibude také šestnáctistovkový turbodiesel.

Zajímavý poměr ceny a výbavy

Zákazníci budou mít na výběr ze tří výbavových provedení, přičemž pro všechny je připravena standardně dodávaná 5letá záruka. V rámci vstupu na český trh pak Hyundai připravil také limitovanou akční nabídku s názvem Best of KONA. V té zákazníci dostanou motor 1.0 T-GDI 120 s výkonem 88 kW, manuální šestistupňovou převodovku, automatickou klimatizaci, automatické světlomety, sadu bezpečnostních asistentů a spoustu dalšího. Zaplatí za ni 459 990 Kč.

Pro majetnější zákazníky je připravena verze Premium s motorem T-GDI o výkonu 130 kW, pohonem 4x4, sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou, 18palcovými koly, navigací a řadou luxusních prvků. Za Hyundai Kona Premium, do kterého není potřeba už nic připlácet, zaplatíte 729 990 Kč.

Reklama
Článek je zařazen v: Hyundai Kona, Kona, Hyundai, nový Hyundai, nový Hyundai SUV, Hyundai SUV, SUV, nové SUV, SUV Hyundai, SUV Kona, Hyundai Kona SUV, Kona SUV cena, Hyundai Kona cena, Hyundai Kona SUV cena, Hyundai cena, Hyundai i30 cena, Hyundai cena SUV
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama