Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Hromady motocyklových novinek najdete na výstavě Motosalon

Pokud chcete letos navštívit sdílenou výstavu Motosalon, musíte do pražských Letňan. Najdete tu fantastické novinky v jedné i více stopách. A nejen to. I doprovodný program bude fantastický.
Vydáno: 24.02.2015
Motosalon
Motosalon Autor: Triumph/redakce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Motosalon je výstava, která se koná střídavě na výstavišti v Brně a v Praze. Letos připadla právě na pražské letňanské výstaviště, a pokud ji navštívíte, uvidíte opravdu fantastické motocykly, čtyřkolky, speciály i vybavení.

Super motocykly budete moct vidět už 5. 3. od 12.00 do 19.00. V dalších dvou dnech pak od 10.00 do 20.00 a v neděli 8. 3. od 10.00 do 17.00. A kde? Tradičně na výstavišti v Letňanech (Beranových 667, Praha 9 – Letňany). Jak se sem dostanete? Nejjednodušeji metrem na stanici metra C Letňany a pak kousek pěšky nebo zvláštní autobusovou linkou až k výstavišti.

Kdo přijede autem, pro toho jsou zde připravena parkoviště, motorky a čtyřkolky mají parkování zdarma na vyhrazené ploše!

Pepa Sršeň z Autosalonu šel vyzvědět novinky, jaké na Motosalonu uvidíme:

Motosalon 2015
Motosalon 2015

 

Základní vstupenka koupená na místě stojí 200 Kč, 160 Kč pak zaplatí ti, kteří se on-line předregistrují a zaplatí třeba až na místě. Stejně budou platit i studenti, děti 6–15 let, důchodci a držitelé průkazů ZTP nebo ZTP/P. V pátek je navíc sleva pro studenty na 100 Kč!

Něco z programu

Uvidíte tu samozřejmě hromady novinek, jako je například Honda NM4 Vultus. Mnoho značek tu předvede kompletně celé své portfolio. Takže se budete moci třeba sednout na všechny stroje značky Suzuki (což tu už dlouhou dobu nebylo).

Druhá část novinek z Motosalonu:

Motosalon 2015
Motosalon 2015

 

Zajímavosti ale budou na výstavišti i v rámci zvláštního programu. Například ve čtvrtek 5. 3. ve 13.00 se odhalí nová motorka Honda RCV Karla Abrahama pro další sezónu MotoGP za účasti nám z pořadu Autosalon známého motocyklového kaskadéra a testovacího jezdce Pepy Sršně. Chybět ale samozřejmě nebudou takoví motocykloví fanoušci, jako je šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, muzikant Václav Noid Bárta, herečka Alice Bendová nebo dvojice moderátorů Petr Vágner a Dalibor Gondík.

Dál tu lidé uvidí fantastické kousky kaskadérské skupiny Crazy Day a přímo s jejími jezdci si budou moct popovídat v jejich speciálním kamionu. Další kaskadérské kousky vám ukáže známý motocyklový jezdec a kaskadér Míra Lisý, který si všechny kousky sám přímo okomentuje pomocí bezdrátového mikrofonu.

Pro ty, kteří se chtějí i něco dozvědět, tu bude také spousta zajímavých věcí. Za všechny připomeňme záchranářský kurz i simulovanou akci u dopravní nehody záchranářů v rámci First Help.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama