Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Hodně drsný Mustang

Ještě před autosalonem SEMA v Las Vegas představil Ford svůj hýčkaný model Mustang ve verzi RTR. Na výběr budou dva balíčky – jeden jen vizuální, druhý technický. Oba mají dost co nabídnout.
Vydáno: 05.11.2014
Ford Mustang RTR - Obrázek 9
Ford Mustang RTR - Obrázek 9 Autor: FORD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Balíček pro RTR v rámci designu (označovaný jako Spec 1) upravuje některé části chladiče, předního spoileru, zadního difuzoru a také kol. Přední nárazník má například nově vestavěná světla, prahy vystupují víc ven z auta, na zadním víku je odtrhová hrana postavená jak aerodynamická brzda na tryskáči.

Spec 2 je technický balíček. Hodně pozměněný V8 5,0 l může mít s ním výkon až 540 kW díky přeplňování. Prý dojde i na čtyřválec 2,3 l, který dostane také jistou (zatím neupřesněnou) možnost zvednutí výkonu. K tomu jsou na podvozku stavitelné pružiny a zkrutné stabilizátory, nižší vinuté pružiny, chlazené sání a Magnaflow výfuk.

 

 

Tenhle kousek, který byl postaven společně se známým drift závodníkem Vaughn Gittinem Jr., bude nabízen od ledna u všech dealerů, kteří Ford Mustang prodávají. A to celosvětově. Tedy i u nás.

 

Monster Girl 2

Mustangem vykouřená modelka

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama