Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Hasiči zasahující u nehody uveřejnili fotografie havarovaného BMW i8

Neexistuje asi nikdo, kdo by neslyšel o nehodě policejního BMW i8. Až doposud ale bylo vydáno tvrdé informační embargo, kvůli kterému jsme neměli zatím možnost vidět, jak vůz vlastně po nehodě vypadal. Až doposud.
Vydáno: 23.06.2017
Policejní BMW i8
Policejní BMW i8 Autor: BMW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A není to úplně hezký pohled. Fotografie nejspíše pořídili sami hasiči těsně po nehodě a uveřejnil je facebookový profil ČT24. Nejsou moc kvalitní, nicméně je na nich alespoň trochu vidět poškození rychlého, drahého a stylového auta. Podle dostupných informací zveřejnění fotografií dlouhé týdny blokovala Generální inspekce policejních sborů, která ovšem nakonec povolila.

Uveřejněno bylo jen několik fotografií, které byly pořízené za tmy. I přes špatnou kvalitu je na nich vidět velké poškození celé přední části auta. Je tak možné, že za své vzala i přední náprava a řada úchytů a držáků. Vše tak nasvědčuje vysoké rychlosti, která nehodě předcházela a o které se spekuluje.

Ještě dodáme, že nehoda se stala koncem května v Brně-Chrlicích. V autě seděl kromě policisty, který řídil, také hradní protokolář Vladimír Kruliš. Oba byli těžce zranění, nicméně Kruliš byl před několika dny propuštěn do domácího léčení.

Článek je zařazen v: BMW , BMW i8 , policejní BMW i8 , nehoda , fotografie policejního BMW i8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama