Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Harley-Davidson představil novinky pro modelový rok 2016

Proslulá americká motocyklová značka představila hned několik novinek pro modelový rok 2016. A udělala to poněkud netradičně.
Vydáno: 26.08.2015
Harley-Davidson Forty-Eight 2016.
Harley-Davidson Forty-Eight 2016. Autor: Harley-Davidson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nestává se moc často, že by nějaký výrobce představil své novinky hned v několika modelových řadách prostřednictvím online akce na sociálních sítích. Harley-Davidson to před pár dny udělal, a to prostřednictvím streamovací služby Periscope. V nové podobě se předvedly modely Iron 883, Forty-Eight, Street 750/500, Softail Slim S a Fat Boy S a novinky najdeme i u modelů CVO, Softail a Dyna.

Iron 883 a Forty-Eight pro příští rok dostaly lepší zavěšení kol po lepší komfort při jízdě, lehčí kola z hořčíkových slitin a také vylepšená sedla. Nebudou chybět ani nové barvy jednotlivých částí a detailů motocyklů i motorů. Sedmsetpadesátka a pětistovka Street zase dostaly vylepšené brzdové sestavy na obou kolech. Právě brzdy byly u nich v minulosti docela kritizovány. I pro ně jsou připravené nové barevné variace.

Harley asi potěší i příznivce jeho nejsilnějších dvouválců Screamin’ Eagle. Vzduchem chlazený Screamin’ Eagle Twin Cam 110 dostanou totiž i oba „eskové“ biky, tedy Softail Slim S i Fat Boy S. Přijde tak i do cenově dostupnějších motocyklů, ve kterých nabídne více výkonu, než bylo dosud u harlejů obvyklé.

Také u řad Dyna a Softail došlo na změny týkající se pohonné jednotky. Všechny motocykly obou řad budou nově k dispozici s motory High Output Twin Cam 103, výjimkou má zůstat jen Street Bob. Dříve byl High Output Twin Cam 103 vyhrazen pouze pro touringové stroje. Některé softaily a oba „eskové“ biky navíc dostanou i tempomat v základu, u dalších bude k mání za příplatek.

Exkluzivní customy řady CVO budou mít nově ve výbavě monitorovací systém tlaku vzduchu v pneumatikách. Tlak v pneumatikách se bude zobrazovat na palubní desce, v případě příliš nízkého tlaku vzduchu se dokonce objeví varovná signalizace. Přibude i nový integrovaný klíč, který dokáže dálkově aktivovat bezpečnostní systémy i zamknout zavazadlové prostory. Navíc ještě biky CVO dostanou přední LED blinkry.

Harley-Davidson Sportster 1200 Custom
Harley-Davidson Sportster 1200 Custom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama