Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

GT3 už hořet nebude. Porsche všem vymění motory

Porsche svolá všechny majitele vozu GT3 z roku 2014 do servisu, aby předešlo samovolným vzplanutím. Oprava nebude jednoduchá. Vymění celý motor.
Vydáno: 20.03.2014
Porsche 911 GT3
Porsche 911 GT3 Autor: Porsche
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nedávno jsme vás informovali o tom, že nejsilnější Porsche má tak trochu problém. Poklidně si to šine po ulici a najednou je cítit spálená guma, plasty, začne být horko a kdo neuteče, uhoří. Tenhle scénář se nestal jen jednou, ale hned několikrát. A Porsche začalo pátrat.

Dlouho nevěděli, kde je problém. Ale následně Bylo zjištěno, že vzniklá zničení motorů jsou důsledkem uvolněného šroubu na ojnici. Uvolněná ojnice následně zničila klikovou skříň, což vedlo k úniku oleje a jeho následnému vznícení.

Po dvou zmiňovaných případech Porsche okamžitě rozhodlo v maximální míře zabránit potenciálnímu riziku 785 zákazníků tohoto modelu. O problému je informovalo a vozidla převzalo do Porsche Center. Všechna Porsche 911 GT3 modelového roku 2014, včetně těch, která ještě nebyla zákazníkům dodána, dostanou optimalizované řešení ojničních šroubů. Jednotlivá Porsche Centra po celém světě jsou se svými zákazníky v přímém spojení a domlouvají se na konkrétním řešení vzniklé situace.

Porsche prohlašuje, že žádný jiný model 911 nebo jiná modelová řada není touto záležitostí zasažena.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama