Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

The Grand Tour má nové stálé studio. Na natáčení můžete i vy!

Po odchodu z TopGearu na BBC a přestupu k Amazonu se trojice Clarkson, Hammond a May rozhodla, že pro svůj pořad už nebude využívat jedno konkrétní studio. S velkým pojízdným stanem tak vyrazila do všech koutů světa za svými fanoušky. Ukazuje se však, že to nebyl tak úplně dobrý nápad.
Vydáno: 29.09.2017
The Grand Tour
The Grand Tour Autor: amazon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mobilní studio, které vypadalo jako obří stan, bylo prý nápadem samotného Clarksona. Ten chtěl show dostat více mezi fanoušky a po upjatosti studia BBC nabídnout zcela nový formát automobilového pořadu.  Jenomže se ukázalo, že trojlístek moderátorů trochu přecenil své síly. Pánové přeci jen nejsou nejmladší a sám producent pořadu Andy Wilman se vyjádřil ve smyslu, že mobilní stan zrovna dvakrát nepřidal bolavým kloubům moderátorů.

Proto se moderátoři s Amazonem dohodli, že show trvale usadí v novém studiu v britském Cotswoldsu. Fanoušci tuto zprávu samozřejmě nesou s lehkou nelibostí, ale naši milovaní „dědečkové“ prostě už potřebují určitý komfort. Jednou by se také ze svých křesel nemuseli zvednout. :)

Pokud toužíte zúčastnit se natáčení, stačí koupit letenku do Anglie a lístky na samotnou show. Čas máte do úterý 3. října, přičemž cenu Amazon neprozradil. Pokud o lísky máte zájem, musíte se registrovat na této adrese a pak jen doufat, že se vám produkce ozve s nabídkou vstupenek. Tak hodně štěstí!

Článek je zařazen v: Top Gera , The Grand Tour , Richard Hammond , James May , Jeremy Clarkson , amazon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama