Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

FOTO: Jak bourá drsňák? The Rock měl havárku, vzniklo z toho stylové selfie

Dwayne Johnson, hvězda Rychle a zběsile, vyvázl z karambolu jen se stylovým selfie
Vydáno: 22.06.2015
V hospodě bude mít tohle selfie cenu zlata
V hospodě bude mít tohle selfie cenu zlata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do nepříjemných situací se dostávají i celebrity. Ostatně o neustálých bouračkách přiopilé hollywoodské smetánky jste už určitě slyšeli. Spočítat šrámy a boule na autech Lindsay Lohan nebo Paris Hilton dost dobře nejde. Zmíněné slečny naštěstí mají dost peněz na to, aby náklady na opravu vozu hravě zamázly z kreditky a nechaly ještě nějaké to všimné. Ostatně se tak většinou děje před smečkou zvědavých paparazzi. Jiné hvězdy takovou pozorností bulvárních fotografů naštěstí netrpí. Když vyrazil Dwayne Johnson za město a nechtě se tam svým truckem opřel do jiného auta, vznikla fotka jediná – stylová selfie majitele poškozeného vozu.

Dwayne Johnson na sociálních sítích sám přiznal, že je trouba a nechal se příliš unést oblíbeným songem. Začal si notovat do jeho rytmu a zavadil loktem o volant. Byl z toho trochu líznutý bok a uražené zrcátko u chodníku zaparkovaného auta. Když Johnson zastavil a šel obhlédnout škody, přiblížil se k němu postarší muž. Ukázalo se, že jde o majitele auta. Johnson mu všechno vysvětlil, ale než se stihl zeptat na jméno, předběhnul ho muž otázkou "Nejste náhodou Rock?" (Johnsonova přezdívka z wrestlingu). Nakonec se ukázalo, že je pán velký fanda a celá historka o netradičním setkání má pro něj větší cenu než handrkování s pojišťovnou nebo pár dolarů za náhradní zrcátko. Prohlásil, že minimální škodu napraví sám, ale požádal Johnsona o fotku – aby mu chlapi v hospodě věřili.

Některé bouračky holt mají happyend. Zvlášť když si vás lidi pamatují z kina nebo televize. 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama