Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ford navyšuje výrobu nové Fiesty v reakci na rostoucí poptávku

V reakci na zájem zákazníků z celé Evropy přikročil Ford k navýšení objemu výroby nové Fiesty. Z montážní linky v německém Kolíně nad Rýnem sjede každý den o 100 vozů více.
Vydáno: 22.12.2017
Ford Fiesta
Ford Fiesta Autor: FORD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Minulý měsíc byla Fiesta s 6 434 registracemi nejprodávanějším automobilem ve Velké Británii a nejprodávanějším malým vozem v Německu, kde si připsala 4 660 registrací.

Ford prodloužil stávající směny a v listopadu i prosinci přidal nové sobotní. Výroba se tak navýšila na 1 500 vozů denně.

Fiesta letos také získala pětihvězdičkové hodnocení Euro NCAP a řadu dalších ocenění.

Fiesta Titanium, sportovně stylizovaná Fiesta ST-Line a luxusní Fiesta Vignale dostanou začátkem příštího roku společnost v podobě crossoveru Fiesta Active. Zákazníci si mohou do Fiesty objednat kromě jiného komunikační a zábavní systém SYNC 3, prémiový audiosystém B&O PLAY nebo aktivní parkovací asistent s podporou podélného i příčného parkování.

Velmi dobře se nový Ford Fiesta prodává i v České Republice, kde byl dokonce v listopadu s 361 prodaným vozem vyhlášen „Skokanem měsíce“.

Článek je zařazen v: Ford , Fiesta , výroba , prodej , navýšení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama