Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ford Mustang, BMW R a Volvo XC60. Pusťte si nový Autosalon

Na co se můžete těšit v aktuálním vydání motoristického pořadu Autosalon? Dostanete další skvělý tip na rodinný výlet, čeká nás nové kolo soutěže o zájezd za 100 tisíc a nechybí ani několik testů velmi zajímavých novinek.
Vydáno: 22.06.2017
Ford Mustang v provedení kabriolet.
Ford Mustang v provedení kabriolet. Autor: FORD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tento týden jsme s překvapením zjistili, že ne každý mladý Američan zná pojem "pony car". Přitom jeden z hlavních představitelů této kategorie, Ford Mustang, je v USA známější než leckterá celebrita. Tak amíkům ukážeme, jak z otevřeného stangu udělat 730koňový muscle car, co dá stovku pod tři sekundy a zastaví se až na 330 km/h!

Coming out experta Sršně: „Meju se jednou za týden, proto kolem mě lítá hejno much.“ S tím se pokusí naše produkce něco udělat, hlavně mu ale nachystáme retro helmu, motorkářské džíny a tričko, protože chceme, aby zhodnotil moderní retrobike BMW R Ninet Racer. Kromě ABS by neměl mít žádnou elektroniku - i to samozřejmě důkladně prověříme!

Z experta Radka se stal odborník na značku Mazda. Málokterý z jeho kolegů novinářů vyzkoušel všechny její novinky za posledních pět let. Nezklamalo ho kombi řady 6, crossover CX-3 ani roadster MX-5, a to jak s plátěnou střechou, tak i jako verze RF. Posledním kouskem do skládačky je nová CX-5. Bude se k ní hodit zážehový dvoulitr?

Správný chlap nechodí na mateřskou, ač je to dnes populární, neutíká před problémy, i když jejich řešení hodně bolí, a nevymlouvá se ženě, přátelům, dětem, že toho má moc. Na rodinu si musí udělat čas aspoň jeden den o víkendu, hodit se mu pak bude tip na motoristický výlet. Aneb obří krokodýly mají i jinde než v Africe...   

„Nepotřebuješ katanu, abys někoho zabil, bohatě stačí kuchyňský nůž.“ Takto Pepa glosoval snahu výrobců SUV udělat z nich prkenné sporťáky. Druhá generace Volva XC60 jde totiž spíš cestou komfortu a luxusu. Místo karbonu ušlechtilé dřevo, místo osmi válců pouhé čtyři, ale i ty umí v nejsilnější specifikaci D5 Drive-E pořádně zabrat! 

Ovládat víc jak šestimetrovou dodávku je díky jízdním asistentům mnohdy snažší, než jezdit s malým autem. Když ale záleží na každé sekundě a soutěží se o zájezd za sto tisíc od cestovní kanceláře Fischer, může být jízda s Volkswagenem Crafter adrenalin! Jak zvládnou ženy z řad našich divaček práci profesionálních řidičů?

Pusťte si nový díl Autosalonu právě teď!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama