Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Finanční úřad si zabydlelo Porsche Panamera ST!

Ne že by úředníci pana Babiše vyhazovali peníze oknem, to ne! Finančák ale stejně okupuje nové PORSCHE PANAMERA ST. A to díky našemu Baumaxa Indexu, kterým hodnotíme kvalitu automobilových audioaparatur.
Aktualizováno: 16.10.2017
Panamera ST: surround sound systém Bose® (710 W)
Panamera ST: surround sound systém Bose® (710 W) Autor: www.porsche.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pobřeží chorvatského města Split, v zaparkovaném Porsche jsme nechali hrát píseň “Finančák” od Xaviera Baumaxy. Zcela záměrně - máme ho všichni rádi, vždyť přece nám “sní daně”, které mu dáváme rádi.

Záznam zvuku probíhá vždy stejně: Vůz stojí cca 20 metrů od silnice s poměrně hustým provozem, má nastartovaný motor. Korekce aparatury jsou na nulách, není aktivován žádný sound effect. Aparaturu zesilujeme na 50% hudebního výkonu. Pak pouštíme přes BT z telefonu (buď přes SPOTIFY, nebo Apple Music) do audiosystémů auta neznámou českou píseň. Jde o porozumění textu, prokreslení jemných zvukových nuancí. Záznamová aparatura nahrává zvuk v MP3 48 kHz 320 kbit/s. Rekordér je umístěn v místech hlavy řidiče, zároveň směrem k rušné silnici, takže je možné hodnotit i průslechy okolního provozu do kabiny.

Pro kontrolu přikládáme text písně a odkaz na internetové MP3 skladby, abyste si mohli porovnat náš natočený zvuk v autě a “čistý” bez ruchů a zkreslení. 

Příjemný poslech… I my máme moc rádi “Finančák”. 

Baumaxa index 02
Baumaxa index 02

https://www.last.fm/music/Xavier+Baumaxa/_/finan%C4%8D%C3%A1k

https://itunes.apple.com/us/album/pijano/id1042189613

Autor textu: Expert Pepa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama