Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ferrari představí v půlce října auto za 67 milionů

Odcházející šéf Ferrari Luca Montezemolo potvrdil, že Ferrari pod jeho vedením připravilo speciál, který bude stát 3,2 milionu dolarů.
Vydáno: 16.09.2014
Koncept Ferrari Aliante
Koncept Ferrari Aliante Autor: Oficiální zdroj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tenhle ranec navíc bude vytažen jen z kapes amerických zákazníků, které si značka sama vybere. Bude vyrobeno pouze deset kusů tohoto speciálu, takže těch snad najdou dostatečné množství.

Novinka se objeví během speciální akce v Los Angeles, která se jmenuje Race Through The Decades 1954–2014. To je akce, která má oslavit šedesát let působení značky na americkém trhu, upevnit si své tamní postavení, nalákat další zájemce a hlavně představit tuhle fantastickou věc.

Ferrari Xerzi Concept Foto: Samir Sadikhov

Ferrari Xerzi Concept- Foto: Samir Sadikhov

Co o ní víme? Nic. Montezemolo řekl pouze to, že auta budou lakována modře s bílými pruhy, což jsou válečné barvy závodní stáje NART (North American Racing Team). NART bylo jméno, které mělo svou váhu nejen na americkém kontinentu. Stáj, založená v roce 1958 závodníkem a pozdějším prvním dealerem Ferrari v USA Luigim Chinettim, totiž vyhrávala závody po celém světě. Příkladem budiž vítězství ve čtyřiadvacetihodinovce v Le Mans v roce 1965. Škoda, že zanikla v roce 1985.

 

Takže stříhejte metr do 12. října, kdy Race Through The Decades 1954–2014 začíná.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama