Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Fantastická sbírka aut jde do aukce. Utratit i vydělat můžete miliony

Chcete investovat do aut? Chcete jistotu toho, že cena nebude klesat? Pak si kupte nějaký unikát. Třeba nějaký z fantastické sbírky Andrews Collection, která jde do aukce. Jsou v ní fantastické kousky.
Vydáno: 25.01.2015
Aukce Andrews Collection
Aukce Andrews Collection Autor: RM Auctions
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To, že by šla do aukce celá kolekce aut, je jen výjimečné. Tentokrát se tak stalo a Andrews Collection bude v květnu dražena v RM Auctions. Už teď se můžete podívat, co je to za fantastické vozy a plánovat jejich nákup. Navíc jsou všechny vozy bez rezervace, takže boj bude do poslední chvíle. Najít tady můžete kousky opravdu parádní. Od MG TF nebo Fiat 500 Jolly až po 1935 Duesenberg Model SJ Town Car by Bohman & Schwartz nebo 1963 Ferrari 400 Superamerica Coupe Aerodinamico by Pininfarina.

Veteráni v aukci 1

V USA prodali veterány za 1,3 miliardy dolarů

1962 Ferrari 250 GTO Berlinetta

Nejdražší vydražené auto světa stojí 800 milionů

 

Zaujmou ale i další vozy. Třeba 1963 Shelby 289 Competition Cobra, což je vůbec první závodní Cobra prodaná do soukromých rukou. Nebo 1953 Cunningham C3 Coupe by Vignale, 1965 Chevrolet Corvette Demonstration Stand, 1965 Chevrolet Corvette Demonstration Stand a další a další… Kompletní nabídku najdete tady.

Aukce Andrews Collection2 Foto:

1965 Chevrolet Corvette Demonstration Stand. Foto: RM Auctions

Nedávno jsme psali, že v USA loni vydražili auta za 1,3 miliardy dolarů. Průměrná cena těchto vydražených vozů jen rostla. Vypadá to, že auta jsou dnes lepší investice než třeba umění nebo nemovitosti. Samozřejmě, že nepředpokládáme, že budete kupovat ty nejdražší, jako třeba Ferrari za 800 milionů korun. Ale takový nějaký solidní youngtimer by mohl mít zanedlouho solidní nárůst ceny.

25 nejlevnějších aut v aukci

10 nejlevnějších aut prodaných v aukci

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama