Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Fantastická akce Jaguaru: Můžete si vyzkoušet jakékoli auto

Chcete se svézt s Jaguarem D-Type? Nebo jste fanoušci elegantního E-Type? A co takhle XK SS? Nebo nejnovější F-Type R Coupé? Ty všechny můžete řídit. Oddělení Jaguar Heritage otevírá speciální možnost jízd s jakýmkoli vozem značky.
Vydáno: 19.10.2014
Jaguar Classic
Jaguar Classic Autor: Jaguar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Příznivci značky mají v Anglii neskutečnou možnost řídit jakýkoli vůz Jaguar v rámci programu Driving Experience. V listopadu bude spuštěn na testovacím okruhu ve Fen End nedaleko jejich hlavního sídla. V nabídce budou jak hodinové projížďky, tak i celodenní jízdy s čímkoli, na co dostanete chuť. Všechny zážitkové agentury nyní můžou zavřít krám, protože tohle je fantastická nabídka, která se vyplatí i nám – Středoevropanům.

Základ je za 95 liber (asi 3300 korun), kdy se budete moct svézt s Jaguarem XK150 nebo Mark 2 případně E-Type první nebo třetí série. Za trochu vyšší cenu 250 britských liber (8700 Kč) je budete moct porovnat s klasickým E-Typem nebo novým F-Typem.

Jaguar Classic Foto:

Za 750 liber (26 000 Kč) ale přichází ta pravá nabídka – závodní C-Type, D-Type, XK SS nebo nový F-Type R Coupé. Cena je vysoká, ale součástí je i oběd.

A teď ten vrchol – za 2000 liber (asi 70 000 Kč) bude moct fanoušek celý den ochutnávat prakticky cokoliv od poválečných modelů až po současnost. A pozor – dokonce jsou v tom zahrnuty i modely nové divize Special Vehicle Operations. K tomu je ještě oběd, na který vás zaveze stylovka – limuzínka Jaguar s řidičem.

Popravdě řečeno, tohle jsou nejlépe utracené peníze pro fanoušky. Porovnejte to třeba s jízdou na Nordschleife v Nürburgringu – 4 kola tam stojí 100 euro. Jedno kolo dáte za patnáct minut. A to musíte mít vlastní auto, benzín…

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama