Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Eva Samková a její tým budou jezdit v nových Toyotách

Česká reprezentantka ve snowboardcrossu Eva Samková si v úvodu ledna převzala nový hybridní vůz Toyota RAV4. Český snowboardcrossový tým od Toyoty dostal na roční využívání nový model Proace.
Vydáno: 04.01.2018
Eva Samková Toyota
Eva Samková Toyota Autor: Toyota
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Za celou sezonu tým najezdí okolo 80 tisíc kilometrů ve více než desítce zemí a stráví až tisíc hodin na cestách.

Eva Samková i celý tým vozy využijí nejen při cestách na závody po Evropě, ale také v rámci České republiky. Eva se po téměř třech týdnech od zranění ramene vrací naplno k tréninku.

“Žádné překvapení. Moje ramena to na mě prostě zkoušejí, mám je pod kontrolu. S trenéry jsme upravili trénink, žádné dlouhé vánoční poleženíčko se nekonalo. Dva týdny cvičím, stihla jsem běžky, prkno, makám v posilovně, díky tomu všemu tak moje manko není nijak velké. Takže smažte otazníky a myslete pozitivně,” hlásí po Vánocích optimisticky naladěná česká reprezentantka.

Kromě světového poháru a přípravy na olympijské hry čekají reprezentanty a trenéry také tradiční ČEPS kempy s dětmi, na kterých Eva Samková dozoruje výchovu nových nadějí snowboardcrossu. Na dvoutýdenním soustředění na Dolní Moravě vyroste i kopie olympijského startu z Koreje.

Těsně před svým odjezdem na Dolní Moravu stihla Eva Samková převzít nové auto. Eva jezdí již několikátou sezonu SUV modelem Toyota RAV4, nyní druhým rokem v hybridní verzi. Nový vůz Toyota převzal také snowboardcrossový tým, který využívá model Toyota Proace.

Článek je zařazen v: Samková Eva , Toyota , RAV4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama