Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Důchodkyně straší řidiče fénem. Má dobrý důvod

Jean Brooks z Velké Británie nikdy asi nečekala, k čemu všemu se jí bude hodit obyčejný fén na vlasy. Díky němu totiž dokázala ve své ulici zjednat až nečekaný pořádek.
Vydáno: 11.06.2017
Důchodkyně straší řidiče fénem. Má dobrý důvod
Důchodkyně straší řidiče fénem. Má dobrý důvod Autor: Caters Clips
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ačkoliv to celé zní až bizarně, Jean má pro své chování důvod. Řidiči, kteří v místě jejího bydliště porušují maximální povolenou rychlost 30 mil za hodinu, jsou totiž nebezpeční jí i jejím sousedům. Stará paní se nechtěla dál dívat na to, jak s tím úřady nic nedělají, a proto přistoupila k poněkud svéráznému řešení.

Když kolem jejího plotu začali řidiči jezdit rychleji, než podle ní měli, stoupla si k plotu a mířila na ně fénem, který z jedoucího auta může připomínat radar. A světe div se, ono to funguje. Těžko říct, jestli řidiči zpomalují, aby si dotyčnou prohlédli, nebo si opravdu myslí, že má v ruce radar. Ale výsledky jsou i podle sousedů patrné na první pohled.

Ačkoliv dotyčnou už pár řidičů slovně napadlo, Jean se svým chování nehodlá přestat. Dokonce jeden z jejích sousedů má v plánu vyrobit si svou vlastní atrapu radaru, kterou chce řidiče ke zpomalení také donutit.

 

Článek je zařazen v: důchodkyně , vysoká rychlost , měření rychlosti , rychlostní imity , fén
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama