Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Dubajská policie má dva nové přírůstky: Giganta a vysavač

Vozový park dubajské police se rozrůstá geometrickou řadu a asi jen tak nepřestane. Je sledovanější než garáž Jay Lena. Dvě poslední auta jsou ale typickými protiklady: terénní pickup a miniaturní elektromobil.
Vydáno: 17.05.2015
GMC Sierra Dubai
GMC Sierra Dubai
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Garáže dubajské policie by měli otevřít pro veřejnost, protože tam jsou teprve ty pravé skvosty, které nenajdete ani na ženevském autosalonu. Mají tady vše – od Bugatti Veyron až po Renalt Twizy. Ano, čtete dobře. Tohle minivozítko, které se tak špatně prodává, že musí být dáváno ke koupi jiných vozů jako bonus, se zapojilo do dubajské policejní práce. V něm asi bude někdo jezdit za trest.

A kdo potrestaného bude hlídat? Asi ten, kdo nasedne do dalšího auta – velkého, speciálně zvýšeného pickupu GMS Sierra. Ta se tu bude hodit. Vždyť všude samé duny a třeba právě v Dubaji se konají největší závody v písečných dunách. A sem s Bugatti ani s Renaultem nikdo nevyrazí.

Dubai BMW i8

Policie v Dubaji postaví vedle Bugatti hybrid od BMW

Policejní Lexus v Dubaji

Šejkové zase utráceli. Policie v Dubaji má další superfáro

Kolona dubajských policejních vozů

Dubajská policie umí žít

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama