Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Drsný zvenku, luxusní uvnitř. Stylový expediční Defender

Land Rover Defender už se sice nevyrábí a nové generace se dočkáme až za nějaký čas, pořád je to však vyhledávaný cíl úpravců a milovníků značky obecně. Z původně jednoduchého pracovního nástroje se postupně stala podobná terénní stylovka jako Mercedes-Benz třídy G.
Vydáno: 19.07.2017
Land Rover Defender od společnosti Startech.
Land Rover Defender od společnosti Startech. Autor: Startech
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Drsné charisma a nezpochybnitelné terénní schopnosti Land Roveru Defenderu přitahují úpravce poměrně často. Jen v poslední době jsme vám ukazovali třeba krásný černý kus s osmiválcem z Corvette, neohroženou expediční úpravu s názvem Viper nebo speciální Spectre Edition inspirovanou posledním filmem s Jamesem Bondem, kde Defendery sloužily jako auta záporáků. A i tentokrát tu máme neméně působivý projekt.

Černý lak zvenku, drahá kůže uvnitř

Léty prověřený koncept drahých verzí Mercedesů třídy G funguje spolehlivě, a tak se úpravce Startech vydal právě touto cestou, která kombinuje luxus na palubě s drsňáckým vzhledem. Kromě sady přídavných světel při pohledu zvenku zaujme zejména poněkud přehnaný šnorchl pro brodění hluboké vody, který naznačuje, že půjde o ideálního parťáka pro bohaté rybáře. Ti při nahazování ocení také otevřenou střechu s kůží potaženým rámem.

Při pohledu dovnitř se však offroadová výbava zdá být spíš na efekt, tento interiér totiž od bahnité vody rozhodně sušit nechcete. Už kvůli drahému audio systému v zadní části auta. Prakticky celý interiér pokrývá kůže ve dvou různých barvách, kterou doplňuje leštěný kov a efektní dřevěná podlážka. Nechybí ani Alcantara nebo sportovní volant.

Když tedy tento Defender označujeme za expediční, myslíme tím samozřejmě hlavně expedice do městských bulvárů, jejichž cílem nejspíš bude především lov krásných dívek. Tak příště si snad spravíme chuť nějakým opravdovým offroadem...

Článek je zařazen v: Land Rover Defender , luxusní offroad
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama