Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Dražba automobilových veteránů vynesla 1,3 miliardy

Investovat do cenných papírů dnes zavání tím, že prošustrujete i kalhoty. Investujte ale do aut a vyděláte. Stále to platí. Podívejte se na aukci veteránů z legendární Andrews Collection.
Vydáno: 10.05.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když jsme vás informovali o sbírce Andrews Collection, která jde do dražby, nedělali jsme si legraci v tom, že to je jedna z největších a nejúžasnějších akcí automobilové branže. A že se tam máte vypravit a investovat. Vždyť to, co bylo k vidění na téhle aukci, to se jen tak nevidí.

Aukce Andrews Collection

Fantastická sbírka aut jde do aukce. Utratit i vydělat můžete miliony

 

Výsledek prodeje je 53 887 585 dolarů za 78 vozidel.

Nejdražšími exponáty byly 1962 Ferrari 400 Superamerica SWB Cabriolet by Pininfarina, (7 645 000 dolarů), 1934 Packard Twelve Individual Custom Stationary Coupe by Dietrich (4 180 000 dolarů) a 1935 Duesenberg Model SJ Town Car by Bohman & Schwartz (3 630 000 dolarů).

25 nejlevnějších aut v aukci

10 nejlevnějších aut prodaných v aukci

 

Když se podíváme na opačný konec prodaných vozidel, tak tam figuruje 1941 Packard Custom Super Eight One Eighty Sport Brougham by LeBaron, který si nového kupce našel za 27 500 dolarů.

Celá aukce se tak zařadila do zlaté knihy všech prodejních akcí veteránů. Konkurovat jí může jen máloco. Uvědomte si, že v roce 2014 se v aukcích prodalo v celé USA aut za stejnou cenu, jako tady za jediný večer!

Veteráni v aukci 1

V USA prodali veterány za 1,3 miliardy dolarů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama