Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Dopaden. Agresivního řidiče BMW pomohla usvědčit veřejnost

Díky pomoci od veřejnosti dopadla policie muže, který v centru Prahy zaútočil na chodce. Řidič BMW X6 napadl kolemjdoucího poté, co si natáčel jeho arogantní jízdu proti předpisům. Hrozí mu až dva roky vězení.
Vydáno: 14.06.2017
Dopaden. Agresivního řidiče BMW pomohla usvědčit veřejnost
Dopaden. Agresivního řidiče BMW pomohla usvědčit veřejnost Autor: Týdeník Policie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Před několika týdny jsme vám říkali o nepochopitelném konfliktu, který se odehrál v Praze. Řidič černého BMW zde porušil několik dopravních předpisů a chodce, který ho při tom natáčel, napadl. Po napadení zbaběle sedl do auta, omezil dalšího řidiče a nakonec ujel. Policie po něm okamžitě vyhlásila pátrání, a to i přesto, že měla registrační značku jeho vozu.

Stalo se tak proto, že vůz byl psán na jednu pražskou firmu. Ta, ačkoliv ze zákona musí vést přesné záznamy o tom, kdo a kdy její vozy řídí, s policií odmítala spolupracovat. Dokonce se vymlouvala na osobu blízkou, což je právě u právnických osob absolutní nesmysl. Ano, i to je u nás možné.

Policisté proto neměli jinou a hlavně rychlejší možnost, než o pomoc požádat veřejnost. A vyplatilo se! Agresivní muž z videa byl poznán a policie tak konečně může stíhat konkrétní osobu. Podle dostupných informací by mělo jít o 33letého může ze zemí bývalé Jugoslávie, kterému v současné chvíli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Článek je zařazen v: policie , trest , obvinění , agresivní řidič , veřejnost napadení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama