Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

"Dokonalé" auto složené z těch nejkrásnějších je obluda

Schválně jestli poznáte, z čeho se tahle věc skládá. Takzvané dokonalé auto dalo dohromady nejkrásnější části jiných aut, které v průzkumu vybralo několik tisíc lidí ve Velké Británii.
Vydáno: 18.10.2015
Dokonalé části stvořily "dokonalé" auto
Dokonalé části stvořily "dokonalé" auto Autor: Peter Hancock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Průzkum probíhal mezi více než dvěma tisíci Britů, kteří měli označit své nejoblíbenější designové prvky napříč automobilovou historií. Celou věc vymyslela pojišťovna Privilege, která si pak na černou práci najala profesora Petera Hancocka ze Stirling University. A podle toho, s čím přišel, je jasná jedna věc – šílení profesoři z filmů skutečně existují.

Z čeho se skládá dokonalé auto
Z čeho se skládá dokonalé auto
Peter Hancock

Automobilový doktor Frankenstein stvořil věc, která má světla Mini Cooperu, kapotu Aston Martinu, kola z Range Roveru, zadní světla Audi nebo střechu z Lamborghini. A z nějakého důvodu také zpětná zrcátka z Citroënu C4 Picasso, což je pro nás trochu překvapení. Ale co se dá dělat, lid promluvil a Citroën je zjevně světová špička v designu zpětných zrcátek.

Jsme docela zvědaví, zda se tohoto námětu chytne nějaká čínská automobilka.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama