Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Dodge Demon už zná svojí cenu. Je pekelně lákavá!

Naše nejoblíbenější auto na světě má konečně cenovku. Stádo 840 koní, nejvýkonnější osmiválec světa a zrychlení jako Bugatti Chiron můžete mít za neuvěřitelně rozumné peníze.
Vydáno: 24.05.2017
Dodge Challenger Demon nabízí spoustu muziky za málo peněz.
Dodge Challenger Demon nabízí spoustu muziky za málo peněz. Autor: Dodge
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je spousta důvodů, proč milovat Dodge Challenger SRT Demon. Protože je to nejrychlejší produkční auto světa, protože se staví na zadní, protože už z továrny má závodní gumy, protože umí spalovat i závodní benzín a přitom je legální... Nebo proto, že z něj máte pocit, jako by ho stavěla parta třináctiletých kluků. Kvůli úspoře hmotnosti třeba nemá žádné sedačky kromě té pro řidiče. Když je chcete, musíte si připlatit jeden dolar. Přečtěte si 10 důvodů, proč je Dodge Demon nejlepší auto světa, a určitě mu také propadnete.

Neřízená střela za cenu dvou Superbů

Už před časem navíc zástupci automobilky prohlásili, že auto bude určitě stát "hodně pod 100 tisíc dolarů". Jak hodně pod, to jsme se konečně dozvěděli - přesně o 15 005 dolarů. Základní cena, kde je ale všechno potřebné a sedačky i exkluzivní sadu Demon Crate se závodní výbavou si můžete dokoupit za jediný dolar, je totiž 84 995 dolarů. To jsou v přepočtu skoro přesně 2 miliony korun, a kyž koruna ještě trochu posílí, dostaneme se rázem pod tuto magickou hranici.

Abyste si udělali jasnější představu. Se dvěma miliony můžete rovnou zapomenout na auta jako Porsche 911 nebo cokoliv od Ferrari. Porsche vám pod dva miliony prodá nanejvýš Boxster S s výkonem 350 koní. Nebo chcete Jaguar F-Type? Na osmiválec ani nemyslete, koupíte jen šestiválec o síle 340 koní. Když trochu usmlouváte prodejce, možná seženete BMW M3, což je asi nejlepší volba, ale výkonově pořád dost daleko. A nebo dva pěkně vybavené Superby - když to nepřeženete s příplatky.

Cena samozřejmě platí pro Spojené státy, Evropa je bohužel jiný svět. Ale i tak je příjemné vědět, že taková nabídka na světě existuje.

Článek je zařazen v: démon , muscle car , americká auta , nejrychlejší auto , Dodge Challenger , Hellcat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama