Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Dodávkou na grilovačku roku

Grilovačka je nejlepší pěkně s přáteli někde na chatičce. Jenže co mají dělat někde v Japonsku, když chatičku nemají? Vyrazí do přírody elektromobilem Nissan Ultimate Smart BBQ.
Vydáno: 10.03.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Samozřejmě, že jde jen o koncept, ale podle nás je to ulítlé stejně jako celé Japonsko. Dodávka je totiž jen pro dva, takže ostatní členové party musí na místo dorazit po vlastní ose. Ta asi bude docela zapotřebí, protože až dojde šťáva v elektromobilu, který musí mít během grilovačky odběr jak malá diskotéka, tak někdo ten modrý speciál musí odtáhnout.

A proč tak vysoký odběr? Protože ve výsuvném boxu je nejen koš, umyvadlo a komplet nádobíčko na grilovačku, ale hlavně elektrický gril s příkonem 1500 W. Aby na veselou společnost nesvítilo sluníčko, je tu velký slunečník. Když zase slunce zapadne, zapnou se do zásuvky lampičky. A aby party byla dostatečně zdokumentována, je na střeše dron, který vše pořádně nasnímá a společnost si vše může promítnout rovnou na velké obrazovce zasazené do boku auta. Samozřejmě, že má dostatečný signál na to, aby se spárovala s chytrými mobily a nechala promítat i z nich fotografie nebo může pouštět videoklipy. A když někoho budou obtěžovat komáři, je na střeše jakýsi ultrazvukový odpuzovač hmyzu.

No a když je vše snězeno a vypito, prostě tu nádheru zase zasunete do dodávky a… necháte se odtáhnout, protože pochybujeme, že kapacita akumulátorů, která má stačit v sériovce na 170 km dojezdu, bude stačit.

Karavan Conqueror Australia

Nejlepší karavan pro dobrodruhy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama