Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Dobrodružná soutěž o dovolenou za 100 tisíc!

Chcete zažít něco výjimečného a máte dobrodružného ducha? V soutěži Autosalonu můžete předvést své řidičské umění a vyhrát dokonalý zájezd v hodnotě 100 tisíc korun!
Vydáno: 22.09.2016
Městský přeborník SMART.
Městský přeborník SMART. Autor: Daimler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do soutěže Bludiště se mohou hlásit dvoučlenné týmy, přičemž alespoň jedním účastníkem musí být žena. Postupně vybereme celkem 36 soutěžících, kteří se proti sobě utkají ve vozech SMART For Two. Cílem je projet bludištěm v co nejkratším čase. Vozidlo však má potažena všechna skla černou fólií, takže řidič nevidí ven a záleží na navigátorovi, jak obratně ho provede dráhou. Máte na to? Přihlaste se!

Jak hrát a vyhrát

Přihlásit do soutěže se můžete zasláním SMS ve tvaru SMART na telefonní číslo 906 02 10, případně vyplněním registračního formuláře níže. Registrace je možná ve dvou termínech:

  • od 29. září (20:30 hodin) do 3. října (23:59)
  • od 6. října (20:30) do 10. října (23:59)

Podmínkou účasti rovněž je, že registrovaní budou mít čas na natáčení v termínu 22. až 23. října 2016, kdy proběhne samotná hra za přítomnosti všech účastníků. Přesné časy budou oznámeny při telefonickém rozhovoru s vybraným soutěžícím. Z registrací doručených v každém termínu bude vybráno 18 soutěžících, dohromady tedy 36. Účastníci musí být starší 18 let.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ DO SOUTĚŽE NAJDETE ZDE

 

Princip soutěže

Na ploše 50 x 25 metrů je vytyčená trať - bludiště - ohraničená penumatikami. Soutěžící (řidič) s pomocí druhého soutěžícího (navigátora) má za úkol projet trať v co nejkratším možném čase. Vozidlo, kterým pojede, je vozidlo SMART For Two s neprůhlednými skly. Záleží na navigátorovi, jak obratně řidiče navede a projedou dráhou. Na trati jsou také překážky, které musí posádka překonat.

Na projetí trasy má posádka 10 minut. Pokud se posádce nepodaří projet trať v tomto limitu, je diskvalifikována. Soutěžící se smí maximálně třikrát dostat do kontaktu s vytyčenou trasou, za každý kontakt bude penalizace 10 vteřin. Po případném dalším kontaktu je posádka diskvalifikována. Výhercem hlavní ceny v podobě zájezdu v hodnotě 100 000 Kč od cestovní kanceláře ČEDOK se stává posádka, která bude mít absolutně nejlepší čas.

Více podrobností o podmínkách soutěže najdete v herním řádu uloženém zde.

Tak hodně štěstí!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama