Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Dnes driftuje vyvolená Pavlína Zochová

Dámy a pánové, podívali jste se na soutěžní drifty? Tak je srovnejte s touhle křehkou slečnou, která sice na sedadle spolujezdce šíleně řve, ale za volantem…
Vydáno: 29.03.2014
Autosalon-13-THUMB-Zochová
Autosalon-13-THUMB-Zochová Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pavlínu Zochovou známe z poslední řady Vyvolených. Tahle blondýna nejde pro slovo daleko, a tak jí produkce zakázala, aby při soutěžních driftech mluvila sprostě. Nebudeme vás napínat – moc jí to nešlo. Hlavně na sedadle spolujezdce, kde se málem zbláznila strachy.

Jenže pak se posadila za volant a ukázala všem, že ona se na silnici neztratí. Ostatně jako další vyvolený Vladko. Toho jste viděli minulý týden. Jak to tak vypadá, tahle soutěž se přejmenuje na Vyvolený Blesk Drifter. Vždyť převálcovali zatím většinu skutečných soutěžících a také Zdeňka Pohlreicha a jeho ženu Zdeňku.

Pokud se sami chcete zúčastnit, pošlete registrační SMS ve tvaru DRIFT na telefonní číslo 906 02 10. Cena je 10 Kč včetně DPH. Vybráni budou tři soutěžící – kvalifikuje se ten, jehož SMS byla doručena na 500., 1000. a 2000. místě. Více se dozvíte zde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama